RO6-CRT - sada filtračných vložiek pre RO 6 a RO 7

 • 26,40€

  31,20€

 • Sada filtračných vložiek pre reverzné osmózy RO 6 a RO 7 obsahuje:FCPS5 a FCPS20 - odstraňujú usadeniny ako piesok, kal, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μmFCCBL - vysokokvalitné uhlíkové bloky vyrobené z aktívneho uhlia. Produkty účinne znižujú chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšujú chuť a vôňu filtrovanej vody.AICRO - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.AIMRO - mineralizačná náplň - zlepšuje kvalitu čistej vody tým, že dodáva minerály nevyhnutné pre rozvoj ľudského organizmu a zdravia, ako sú vápnik, magnézium, sodík, draslík a iné, nachádzajúce sa v mnohých minerálnych vodách. Denný príjem minerálov vo vode nemá hlavný vplyv na fyziologické funkcie nášho tela, ale môže byť významným doplnkom denného prísunu minerálov v tekutej výžive a jej doplnkom. Mineralizovaná voda po prechode filtrom AIMRO má perfektne vyvážené vlastnosti potreby minerálov pre zdravý rozvoj ľudského organizmu. Filtračné vložky sa vymieňajú v závislosti od znečistenia vody, prevažne raz za pol roka.Reverzné osmózy RO 6 a RO 7 obsahujú taktiež osmotickú membránu TFC-75F, ktorá nieje súčasťou sady a je potrebné ju meniť po cca. 36 mesiacoch. / alebo podľa znečistenia vody /. Súčasťou reverznej osmózy RO 7 je tiež biokeramická vložka AIFIR2000, ktorá sa predáva samostatne.Balenie: originálne vložky balené po kusoch..
  • Bez DPH:22,00€
  • Kód produktu: 878962
  • Dostupnosť: Skladom

  Sada filtračných vložiek pre reverzné osmózy RO 6 a RO 7 obsahuje:

  • FCPS5 a FCPS20 - odstraňujú usadeniny ako piesok, kal, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm

  • FCCBL - vysokokvalitné uhlíkové bloky vyrobené z aktívneho uhlia. Produkty účinne znižujú chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšujú chuť a vôňu filtrovanej vody.

  • AICRO - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.

  • AIMRO - mineralizačná náplň - zlepšuje kvalitu čistej vody tým, že dodáva minerály nevyhnutné pre rozvoj ľudského organizmu a zdravia, ako sú vápnik, magnézium, sodík, draslík a iné, nachádzajúce sa v mnohých minerálnych vodách. Denný príjem minerálov vo vode nemá hlavný vplyv na fyziologické funkcie nášho tela, ale môže byť významným doplnkom denného prísunu minerálov v tekutej výžive a jej doplnkom. Mineralizovaná voda po prechode filtrom AIMRO má perfektne vyvážené vlastnosti potreby minerálov pre zdravý rozvoj ľudského organizmu.

   

  Filtračné vložky sa vymieňajú v závislosti od znečistenia vody, prevažne raz za pol roka.

  Reverzné osmózy RO 6 a RO 7 obsahujú taktiež osmotickú membránu TFC-75F, ktorá nieje súčasťou sady a je potrebné ju meniť po cca. 36 mesiacoch. / alebo podľa znečistenia vody /. 

  Súčasťou reverznej osmózy RO 7 je tiež biokeramická vložka AIFIR2000, ktorá sa predáva samostatne.

  Balenie: originálne vložky balené po kusoch

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!