RO ELITE 7G - 7 stupňová reverzná osmóza

 • 168,60€
 • RO ELITEVLASTNOSTI PRODUKTU. Malá veľkosť, ale veľká výkonnosť. Ideálne pre domácnosť, kancelárie alebo iné aplikácie. Navrhnutý pre rezidenčné a ľahké komerčné použitie. Poskytuje vysoko kvalitnú pitnú vodu s objemom do 15 litrov za hodinu. Môže byť inštalovaný pod alebo vedľa kuchynského drezu. Navrhnuté pre ľahkú inštaláciu s vysokým membránovým výstupom, poskytuje maximálny výkon a zároveň zaberá minimum miesta. APLIKÁCIE VÝROBKOV. Rovnako vhodné pre vodu zo všetkych zdrojov, napríklad komunálne kohútiky, studne alebo tanky. Aquafilter Elite čistí vodu z rôznych zdrojov, napríklad obecné vodovody, studne, nadzemné skladovacie nádrže, a tankery na vodu. ROUF spoločnosti Aquafilter - táto technológia umožňuje používateľovi prispôsobiť sa úroveň TDS vyčistenej vody a tým ruší mýtus, že RO čističku je možné použiť iba na surovú výrobu vody s úrovňou TDS vyššou ako 500 ppm. TLAKOMER NOVÝ VYSOKOTLAKOVÝ BEZPEČNÝ VENTIL. Špeciálny bezpečnostný tlakový ventil, namontovaný na vrchu nádrže, nastavenie tlaku: pre pretlak vody, 60 psi alebo 4 bary vyššie uvedený tlak je výrobné nastavenie. Účelom inštalácie vysokotlakového ventilu je zapnúť ventil na odľahčenie v systéme kedy odteká nadmerný tlak vody. Novo navrhnutý systém ELITE RO je užívateľsky prívetivý s ohľadom na dizajnovú jednoduchosť. Vďaka použitiu štandardného typu náplne je výmena filtra rýchla a ľahká. Návod na inštaláciu:  https://aquafilter.com/download/293532_RO%20Elite%20instruction%20v9.pdfFiltračné vložky:FCPS20 - odstraňujú usadeniny ako piesok, kal, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μmFCCA -  účinne redukuje chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšuje chuť a vôňu filtrovanej vody. Filtračná vložka redukuje tvrdosť vody a koncentráciu ťažkých kovov. Taktiež zachytáva sedimenty, ako je piesok, bahno, hrdza a nerozpustné pevné látky.FCCBL - vysokokvalitné uhlíkové bloky vyrobené z aktívneho uhlia. Produkty účinne znižujú chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšujú chuť a vôňu filtrovanej vody.AICRO - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.TFC-75FRO - osmotická membrána odstraňuje Odstraňuje nečistoty až do 0,0001 μm vrátane baktérií a vírusov. AIMRO - In-line mineralizačná náplň. Používa sa hlavne po filtrácii RO. Obohacuje vodu o minerály nevyhnuté pre ľudský organizmus, ako je vápnik a horčík.AIFIR2000 - biokeramická vložka ktorá znižuje zhluky vo vode a preto je voda rýchlejšie absorbovaná telom. Voda upravená biokeramickou vložkou pomáha vylučovať chemické a toxické látky, vylučuje nečistoty z tela a znižuje obsah škodlivín, zlepšuje zdravotný stav a odolnosť.Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS             ..
  • Bez DPH:140,50€
  • Výrobcovia Aquafilter USA
  • Kód produktu: RO ELITE
  • Dostupnosť: Skladom

  RO ELITE

  VLASTNOSTI PRODUKTU. Malá veľkosť, ale veľká výkonnosť. Ideálne pre domácnosť, kancelárie alebo iné aplikácie. Navrhnutý pre rezidenčné a ľahké komerčné použitie. Poskytuje vysoko kvalitnú pitnú vodu s objemom do 15 litrov za hodinu. Môže byť inštalovaný pod alebo vedľa kuchynského drezu. Navrhnuté pre ľahkú inštaláciu s vysokým membránovým výstupom, poskytuje maximálny výkon a zároveň zaberá minimum miesta. 

  APLIKÁCIE VÝROBKOV. Rovnako vhodné pre vodu zo všetkych zdrojov, napríklad komunálne kohútiky, studne alebo tanky. Aquafilter Elite čistí vodu z rôznych zdrojov, napríklad obecné vodovody, studne, nadzemné skladovacie nádrže, a tankery na vodu. ROUF spoločnosti Aquafilter - táto technológia umožňuje používateľovi prispôsobiť sa úroveň TDS vyčistenej vody a tým ruší mýtus, že RO čističku je možné použiť iba na surovú výrobu vody s úrovňou TDS vyššou ako 500 ppm. 

  TLAKOMER NOVÝ VYSOKOTLAKOVÝ BEZPEČNÝ VENTIL. Špeciálny bezpečnostný tlakový ventil, namontovaný na vrchu nádrže, nastavenie tlaku: pre pretlak vody, 60 psi alebo 4 bary vyššie uvedený tlak je výrobné nastavenie. Účelom inštalácie vysokotlakového ventilu je zapnúť ventil na odľahčenie v systéme kedy odteká nadmerný tlak vody. Novo navrhnutý systém ELITE RO je užívateľsky prívetivý s ohľadom na dizajnovú jednoduchosť. Vďaka použitiu štandardného typu náplne je výmena filtra rýchla a ľahká. 

  Návod na inštaláciu:  https://aquafilter.com/download/293532_RO%20Elite%20instruction%20v9.pdf

  Filtračné vložky:

  • FCPS20 - odstraňujú usadeniny ako piesok, kal, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm

  • FCCA -  účinne redukuje chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšuje chuť a vôňu filtrovanej vody. Filtračná vložka redukuje tvrdosť vody a koncentráciu ťažkých kovov. Taktiež zachytáva sedimenty, ako je piesok, bahno, hrdza a nerozpustné pevné látky.

  • FCCBL - vysokokvalitné uhlíkové bloky vyrobené z aktívneho uhlia. Produkty účinne znižujú chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšujú chuť a vôňu filtrovanej vody.

  • AICRO - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.

  • TFC-75FRO - osmotická membrána odstraňuje Odstraňuje nečistoty až do 0,0001 μm vrátane baktérií a vírusov. 

  • AIMRO - In-line mineralizačná náplň. Používa sa hlavne po filtrácii RO. Obohacuje vodu o minerály nevyhnuté pre ľudský organizmus, ako je vápnik a horčík.

  • AIFIR2000 - biokeramická vložka ktorá znižuje zhluky vo vode a preto je voda rýchlejšie absorbovaná telom. Voda upravená biokeramickou vložkou pomáha vylučovať chemické a toxické látky, vylučuje nečistoty z tela a znižuje obsah škodlivín, zlepšuje zdravotný stav a odolnosť.

   Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS


                  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!