FP3-K1 - kuchynský filter

 • 46,80€

  54,00€

 • FP3-K1 kuchynský filter2-stupňový podpultový vodný filter, vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS.Filtračné vložky:FCPS5 - odstraňuje usadeniny ako piesok, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μmFCCST2 - znižuje tvrdosť vody a koncentráciu železaFCCBKDF - odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.Životnosť filtračných vložiek zaleží od spotreby vody. Výmena sa odporúča každých 6 mesiacov.Znečistenie filtrov je možné vidieť vďaka priehľadnému obalu filtra.FP3-K1 sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.Set obsahuje: filter FP3-K1, filtračné vložky FCPS5, FCCST2 a FCCBKDF , kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie.Filtračné vložky: K1-FP3-CRThttp://filtraciavody.eu/index.php?route=product/product&path=67&product_id=355Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS              ..
  • Bez DPH:39,00€
  • Výrobcovia Aquafilter USA
  • Kód produktu: FP3-K1
  • Dostupnosť: Skladom

  FP3-K1 kuchynský filter

  2-stupňový podpultový vodný filter, vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS.

  Filtračné vložky:

  FCPS5 - odstraňuje usadeniny ako piesok, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm

  FCCST2 - znižuje tvrdosť vody a koncentráciu železa

  FCCBKDF odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.Životnosť filtračných vložiek zaleží od spotreby vody. Výmena sa odporúča každých 6 mesiacov.

  Znečistenie filtrov je možné vidieť vďaka priehľadnému obalu filtra.

  FP3-K1 sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.

  Set obsahuje: filter FP3-K1, filtračné vložky FCPS5, FCCST2 a FCCBKDF , kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie.

  Filtračné vložky: K1-FP3-CRT

  http://filtraciavody.eu/index.php?route=product/product&path=67&product_id=355


  Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS


                

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!