RO 6 - Reverzná osmóza RX65259516

 • 194,80€
 • RO 6 - Reverzná osmóza RX65259516 s mineralizačnou vložkouiProdukt vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS. Vďaka vysokej kvalite membrány je možné čistiť až 280 litrov vody za deň. Malý mikronový rating 0,0001 μm umožňuje odstraňovať väčšinu nečistôt z vody vrátane baktérií a vírusov. Systém je vybavený post-filtračnou vložkou in-line (AICRO), ktorá zlepšuje chuť a vôňu vody. Filtračné vložky:FCPS5 a FCPS20 - odstraňujú usadeniny ako piesok, kal, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μmFCCA -  účinne redukuje chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšuje chuť a vôňu filtrovanej vody. Filtračná vložka redukuje tvrdosť vody a koncentráciu ťažkých kovov. Taktiež zachytáva sedimenty, ako je piesok, bahno, hrdza a nerozpustné pevné látky. FCCBL - vysokokvalitné uhlíkové bloky vyrobené z aktívneho uhlia. Produkty účinne znižujú chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšujú chuť a vôňu filtrovanej vody.AICRO - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.TFC-75F RO - osmotická membrána odstraňuje nečistoty až do 0,0001 μm vrátane baktérií a vírusov. AIMRO - in-line mineralizačná náplň. Používa sa hlavne po filtrácii RO. Obohacuje vodu o minerály nevyhnuté pre ľudský organizmus, ako je vápnik a horčík.Set obsahuje: Systém RP65139715 (RP-6-001-007), filtračné vložky FCPS5, FCCA, FCCBL, FCPS20, AICRO, mineralizačnú vložku AIMRO a membránu TFC-75F RO, batériu FXFCH5, 8 ", hadičku, nádrž PRO3200P, inštrukcieFiltračné vložky: http://filtraciavody.eu/index.php?route=product/category&path=67         ..
  • Bez DPH:162,33€
  • Kód produktu: 758996
  • Dostupnosť: Skladom

  RO 6 - Reverzná osmóza RX65259516 s mineralizačnou vložkoui

  Produkt vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS. Vďaka vysokej kvalite membrány je možné čistiť až 280 litrov vody za deň. Malý mikronový rating 0,0001 μm umožňuje odstraňovať väčšinu nečistôt z vody vrátane baktérií a vírusov. Systém je vybavený post-filtračnou vložkou in-line (AICRO), ktorá zlepšuje chuť a vôňu vody. 

  Filtračné vložky:

  • FCPS5 a FCPS20 - odstraňujú usadeniny ako piesok, kal, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm

  • FCCA -  účinne redukuje chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšuje chuť a vôňu filtrovanej vody. Filtračná vložka redukuje tvrdosť vody a koncentráciu ťažkých kovov. Taktiež zachytáva sedimenty, ako je piesok, bahno, hrdza a nerozpustné pevné látky. 

  • FCCBL - vysokokvalitné uhlíkové bloky vyrobené z aktívneho uhlia. Produkty účinne znižujú chlór, organické látky, určité pesticídy a zlepšujú chuť a vôňu filtrovanej vody.

  • AICRO - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.

  • TFC-75F RO - osmotická membrána odstraňuje nečistoty až do 0,0001 μm vrátane baktérií a vírusov. 

  • AIMRO - in-line mineralizačná náplň. Používa sa hlavne po filtrácii RO. Obohacuje vodu o minerály nevyhnuté pre ľudský organizmus, ako je vápnik a horčík.


  Set obsahujeSystém RP65139715 (RP-6-001-007), filtračné vložky FCPS5, FCCA, FCCBL, FCPS20, AICRO, mineralizačnú vložku AIMRO a membránu TFC-75F RO, batériu FXFCH5, 8 ", hadičku, nádrž PRO3200P, inštrukcie

  Filtračné vložky:

   http://filtraciavody.eu/index.php?route=product/category&path=67


             Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!