UV lampa STERILIGHT S12Q - 39W

 • 678,00€
 • Dezinfekčný UV systém je určený len na použitie v interiéri - neinštalujte dezinfekčný systém tam, kde by bol vystavený poveternosti. Inštalácia je možná iba do potrubia studenej vody. Ak sa upravuje voda pre celý dom, inštalujte dezinfekčný UV systém pred všetkými odbočkami potrubia. Dezinfekčný UV systém je navrhnutý pre vodorovnú i zvislú montáž. Najvhodnejšia inštalácia je zvislá s konektorom lampy navrchu. Tým sa zabráni poškodenie vodou na kontaktoch a konektore lampy.  Pred dezinfekčným systémom musí byť predradený 5 μ sedimentačný filter. Najlepšie je, ak je dezinfekčný systém poslednou úpravou vody pred výtokom do kohútika.  Pred spustením sa musí celý vodovodný systém vrátane tlakových a vodných nádrží sterilizovať pomocou chlóru (domáce bielidlo), aby sa zničila zostatková kontaminácia.  Súčasťou UV lampy je regulátor. Sleduje počet dní prevádzky lampy a regulátora. Počiatočný displej zobrazuje celkovú životnosť lampy (v dňoch). Regulátor odpočítava počet zostávajúcich dní, až kým lampa nevyžaduje výmenu (od 365 dní po 1 deň).  Technické parametre UV lampa STERILIGHT S12Q - 39W:  Doporučený prietok (30mJ/cm²) - 57.0 (l/min)  Predpísaný prietok (40mJ/cm²) - 42.0 (l/min)  Rozmery (d x D) - 94x8.9 (cm)  Pripojenie - 1"  Napätie / Kmitočet - 240 (V) 50 (Hz)  Výkon UV žiarivky - 39 (W)  Max. prevádzkový tlak - 8.62 (bar)  Prevádzková teplota - 2-40 (°C)  Zvukový signál pri poruche - áno  Vizuálna indikácia prevádzky - áno  Zobrazenie životnosti UV žiarivky - áno  Typ UV lampy - Sterilume™-EX..
  • Bez DPH:565,00€
  • Kód produktu: UV lampa STERILIGHT S12Q - 39W
  • Dostupnosť: Vypredané

  Dezinfekčný UV systém je určený len na použitie v interiéri - neinštalujte dezinfekčný systém tam, kde by bol vystavený poveternosti. Inštalácia je možná iba do potrubia studenej vody. Ak sa upravuje voda pre celý dom, inštalujte dezinfekčný UV systém pred všetkými odbočkami potrubia. Dezinfekčný UV systém je navrhnutý pre vodorovnú i zvislú montáž. Najvhodnejšia inštalácia je zvislá s konektorom lampy navrchu. Tým sa zabráni poškodenie vodou na kontaktoch a konektore lampy. 

  Pred dezinfekčným systémom musí byť predradený 5 μ sedimentačný filter. Najlepšie je, ak je dezinfekčný systém poslednou úpravou vody pred výtokom do kohútika. 

  Pred spustením sa musí celý vodovodný systém vrátane tlakových a vodných nádrží sterilizovať pomocou chlóru (domáce bielidlo), aby sa zničila zostatková kontaminácia. 

  Súčasťou UV lampy je regulátor. Sleduje počet dní prevádzky lampy a regulátora. Počiatočný displej zobrazuje celkovú životnosť lampy (v dňoch). Regulátor odpočítava počet zostávajúcich dní, až kým lampa nevyžaduje výmenu (od 365 dní po 1 deň). 

  Technické parametre UV lampa STERILIGHT S12Q - 39W:
   

  Doporučený prietok (30mJ/cm²) - 57.0 (l/min) 
  Predpísaný prietok (40mJ/cm²) - 42.0 (l/min) 
  Rozmery (d x D) - 94x8.9 (cm) 
  Pripojenie - 1" 
  Napätie / Kmitočet - 240 (V) 50 (Hz) 
  Výkon UV žiarivky - 39 (W) 
  Max. prevádzkový tlak - 8.62 (bar) 
  Prevádzková teplota - 2-40 (°C) 
  Zvukový signál pri poruche - áno 
  Vizuálna indikácia prevádzky - áno 
  Zobrazenie životnosti UV žiarivky - áno 
  Typ UV lampy - Sterilume™-EX

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!