FCCBL - uhlíková vložka

 • 5,80€
 • Vysoko kvalitné uhlíkové bloky z aktívneho uhlia. Dokonale znižujú chlór, organické látky, pesticídy, zlepšujú chuť a vôňu vody. Náplne zo série FCCBL sú určené na filtráciu studenej vody.Výhody systému FCCBL od spoločnosti Aquafilter - kazeta odstraňuje 99% chlóru, kazeta odstráni 96% elektród, používa sa pre studenú pitnú vodu, vysoká kvalita spracovania, ekonomickú cenu, povrch spekaného uhlia je takmer dvakrát väčší ako granulovaný uhlík, dokonale odstraňuje nepríjemnú chuť a vôňu vody, eliminuje toxické organické zlúčeniny, má schválenie PZH, z materiálov s NSF a FDA.Rozmery: 9  7/8"  / v x š  250 x 69 mm /...
  • Bez DPH:4,83€
  • Kód produktu: FCCBL
  • Dostupnosť: Skladom
  Vysoko kvalitné uhlíkové bloky z aktívneho uhlia. Dokonale znižujú chlór, organické látky, pesticídy, zlepšujú chuť a vôňu vody. Náplne zo série FCCBL sú určené na filtráciu studenej vody.


  Výhody systému FCCBL od spoločnosti Aquafilter - kazeta odstraňuje 99% chlóru, kazeta odstráni 96% elektród, používa sa pre studenú pitnú vodu, vysoká kvalita spracovania, ekonomickú cenu, povrch spekaného uhlia je takmer dvakrát väčší ako granulovaný uhlík, dokonale odstraňuje nepríjemnú chuť a vôňu vody, eliminuje toxické organické zlúčeniny, má schválenie PZH, z materiálov s NSF a FDA.

  Rozmery: 9  7/8"  / v x š  250 x 69 mm /.

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!