Akvaristická Reverzná osmóza RO 75GPD

 • 58,80€
 • Akvaristická reverzná osmóza trojstupňová filtračná jednotka produkcia až 285 litrov za deň prevádzková teplota 4-40 °C prevádzkový tlak 0,3-0,67Mpa  Železo max. 0,1 ppm Mangan max. 0,1 ppm  Rozmery (D-V-H) cm: 35x20x8 Hmotnosť: 2,20 Kg Jednotka poskytuje bezpečnú ,čistú vodu za použitia technológie reverznej osmózy.Bez použitia chemikálií dodáva vodu prvotriednej kvality.Je to momentálne najviač účinná dostupná technológia,ktorá je schpná odstrániť viac ako 95% všetkých rozpustených látok a viac ako 99% všetkých organických.Odstraňuje viac ako 99% chlóru a usadenín.Odstraňuje tiež látky ,ktoré môže voda obsahovať a to : olovo,meď,baryum,chrom,ortuť,sodík,vápnik,fluoridy,dusitany,selén.....Reverzná osmóza RO3 75GPD je dodávaná so všetkým potrebným príslušenstvom .Balenie obsahuje : kompletná montnážna sada pre +lahké pripojenie,prívodný konektror ½“ a ventil,prepojovacie hadičky (celkovo 3 metre),montážny predpis.Vymenitelné vložky filtra -1 Stupeň inline sedimentačný filter :Efektívne odstraňuje piesok,hrdzu a ostatné mechanické nečistoty.Životnosť cca 3000 litrov 6-12 mesiacov2 Stupeň inline uhlíkový filter : Absorbuje z vody ťažaké kovy a organické chemikálie až 99% chlóru a chráni tak membránu.Životnosť cca 3000 litrov/6-12 mesiacov3 Stupeň-80GPD membrána reverznej osmózi :Tenká vrstva TFC membrána vysokej kvality odstraňuje z vody prípradné látky olovo,meď,báryum,chrom,sodík,vápnik,fluoridy,dusitany,dusičnany,selén....Životnosť cca 40 000 litrov/2-5 rokovPoznámka:Životnost jednotlivých výmenných elementov je závislá na úrovni znečistenia napájacej vody a môže sa preto individuálne líšiť...
  • Bez DPH:49,00€
  • Kód produktu: RO 75GPD
  • Dostupnosť: Skladom
  Akvaristická reverzná osmóza 

  • trojstupňová filtračná jednotka
  • produkcia až 285 litrov za deň
  • prevádzková teplota 4-40 °C
  • prevádzkový tlak 0,3-0,67Mpa 
  • Železo max. 0,1 ppm
  • Mangan max. 0,1 ppm 
  • Rozmery (D-V-H) cm: 35x20x8
  • Hmotnosť: 2,20 Kg 

   Jednotka poskytuje bezpečnú ,čistú vodu za použitia technológie reverznej osmózy.

   Bez použitia chemikálií dodáva vodu prvotriednej kvality.Je to momentálne najviač účinná dostupná technológia,ktorá je schpná odstrániť viac ako 95% všetkých rozpustených látok a viac ako 99% všetkých organických.

   Odstraňuje viac ako 99% chlóru a usadenín.

   Odstraňuje tiež látky ,ktoré môže voda obsahovať a to : olovo,meď,baryum,chrom,ortuť,sodík,vápnik,fluoridy,dusitany,selén.....

   Reverzná osmóza RO3 75GPD je dodávaná so všetkým potrebným príslušenstvom .

   Balenie obsahuje : kompletná montnážna sada pre +lahké pripojenie,prívodný konektror ½“ a ventil,prepojovacie hadičky (celkovo 3 metre),montážny predpis.

   Vymenitelné vložky filtra -

   1 Stupeň inline sedimentačný filter :

   Efektívne odstraňuje piesok,hrdzu a ostatné mechanické nečistoty.
   Životnosť cca 3000 litrov 6-12 mesiacov

   2 Stupeň inline uhlíkový filter :

   Absorbuje z vody ťažaké kovy a organické chemikálie až 99% chlóru a chráni tak membránu.
   Životnosť cca 3000 litrov/6-12 mesiacov
   3 Stupeň-80GPD membrána reverznej osmózi :

   Tenká vrstva TFC membrána vysokej kvality odstraňuje z vody prípradné látky

   olovo,meď,báryum,chrom,sodík,vápnik,fluoridy,dusitany,dusičnany,selén....

   Životnosť cca 40 000 litrov/2-5 rokov

   Poznámka:
   Životnost jednotlivých výmenných elementov je závislá na úrovni znečistenia napájacej vody a môže sa preto individuálne líšiť.


  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!