FHPRA 2 – práčkový filter

 • 5,40€
 •  FHPRA 2 – práčkový filter                                                                                                                                                                                                                                   Použitie práčkového filtra na zmäkčenie studenej vody zabraňuje usádzaniu vodného kameňa v pračke. Filtračným médiom sú pomaly sa rozpušťajúce kryštály polyfosfátu. Aplikáciou filtra sa  zvýši účinnosť používaných saponátov. Filter sa montuje na hadicu prívodu vody do práčky, s 3/4˝ vonkajším a vnútorným závitovým spojom. Filter pračky je možné použiť aj na ochranu umývačky riadu. Životnosť filtračnej náplne je až 6 mesiacov v závislosti od množstva použitej vody a stupňa jej tvrdosti . Po spotrebovaní filtračnej náplne je možné túto do filtra doplniť. V balení filtra je priložený návod na montáž a návod na plnenie  filtračným médiom . Náhradné náplne/ 80g / filtračného média sa dodávajú  v balení po troch kusoch. Pripojenie :1/2"                                                                                                                                                                                                                                                               ..
  • Bez DPH:4,50€

   FHPRA 2 – práčkový filter                                                                                                                                                                                                                                   

  Použitie práčkového filtra na zmäkčenie studenej vody zabraňuje usádzaniu vodného kameňa v pračke. Filtračným médiom sú pomaly sa rozpušťajúce kryštály polyfosfátu. 

  Aplikáciou filtra sa  zvýši účinnosť používaných saponátov. Filter sa montuje na hadicu prívodu vody do práčky, s 3/4˝ vonkajším a vnútorným závitovým spojom. Filter pračky je možné použiť aj na ochranu umývačky riadu. 

  Životnosť filtračnej náplne je až 6 mesiacov v závislosti od množstva použitej vody a stupňa jej tvrdosti . Po spotrebovaní filtračnej náplne je možné túto do filtra doplniť. V balení filtra je priložený návod na montáž a návod na plnenie  filtračným médiom . Náhradné náplne/ 80g / filtračného média sa dodávajú  v balení po troch kusoch.

   Pripojenie :1/2"                                                                                                                       

                                                                                                                                          

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!