FHSH-5-C - chromovaný sprchový filter

 • 17,40€
 • Sprchový in-line filter je umiestnený v telese, ktoré tvorí rúčku sprchovej hlavice a pripevňuje sa priamo na sprchovú hadicu. Dodáva sa spolu so sprchovou ružicou so siedmimi prúdovými masážnymi funkciami a s upevňovacím prvkom, ktorý sa hodí ku všetkým štandardným sprchovým hadiciam. Zásuvný modul filtračnej vložky obsahuje špeciálnu jemnú kremíkovú zmes a médium KDF®55* s vysokou účinnosťou.                                                   Zmäkčuje vodu a veľmi účinne odstráni z vody chlór, organické nečistoty, baktérie, ťažké kovy a železo.Výborný pre malé deti a ľudí s citlivou pokožkou.                                  Sprchový filter je vybavený filtračnou vložkou, ktorú je možné pre ďalšiu potrebu kúpiť osobitne, v sade po dvoch kusoch. Životnosť vložky je 3 - 4 mesiace alebo 2500 l v závislosti od množstva a stupňa znečistenia vody.·      KDF®médium – vysoko čistá granulovaná zmes medi a zinku. Odstraňuje z vody chlór /až 99%/, ťažké kovy – olovo, kadmium, chróm, selén, ortuť, železo, zneškodňuje nebezpečné baktérie, riasy, plesne.·      Sprchový filter účinne odstraňuje škodlivé výpary spôsobené zmiešaním horúcej vody a chlóru v priebehu  sprchovania a kúpania.·      Filtračná hlava má tri masážne nastavenia...
  • Bez DPH:14,50€
  • Výrobcovia Aquafilter USA
  • Kód produktu: 014
  • Dostupnosť: Vypredané

  Sprchový in-line filter je umiestnený v telese, ktoré tvorí rúčku sprchovej hlavice a pripevňuje sa priamo na sprchovú hadicu. Dodáva sa spolu so sprchovou ružicou so siedmimi prúdovými masážnymi funkciami a s upevňovacím prvkom, ktorý sa hodí ku všetkým štandardným sprchovým hadiciam. Zásuvný modul filtračnej vložky obsahuje špeciálnu jemnú kremíkovú zmes a médium KDF®55* s vysokou účinnosťou.                                                   

  Zmäkčuje vodu a veľmi účinne odstráni z vody chlór, organické nečistoty, baktérie, ťažké kovy a železo.

  Výborný pre malé deti a ľudí s citlivou pokožkou.                                  

  Sprchový filter je vybavený filtračnou vložkou, ktorú je možné pre ďalšiu potrebu kúpiť osobitne, v sade po dvoch kusoch. Životnosť vložky je 3 - 4 mesiace alebo 2500 l v závislosti od množstva a stupňa znečistenia vody.

  ·      KDF®médium – vysoko čistá granulovaná zmes medi a zinku. Odstraňuje z vody chlór /až 99%/, ťažké kovy – olovo, kadmium, chróm, selén, ortuť, železo, zneškodňuje nebezpečné baktérie, riasy, plesne.

  ·      Sprchový filter účinne odstraňuje škodlivé výpary spôsobené zmiešaním horúcej vody a chlóru v priebehu  sprchovania a kúpania.

  ·      Filtračná hlava má tri masážne nastavenia.

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!