EXCITO-ST - podpultový 4-stupňový filtračný systém

 • 78,24€
 • Aquafilter® EXCITO  - je profesionálny viacstupňový filtračný systém  na filtrovanie a úpravu vody pre použitie v domácnosti v estetickom púzdre. Systém sa vyznačuje kompaktnou veľkosťou, jednoduchou inštaláciou a viacerými konfiguráciami vložiek, čo umožňuje odstraňovať z vody nečistoty od veľkosti 0,02 mikrónov.Aquafilter® EXCITO je vynikajúcim riešením pre filtráciu vody v každej domácnosti.Filtračné vložky: AIPRO-1M-AQ a AIPRO-20M-AQ - odstraňujú usadeniny ako piesok, bahno, hrdza, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm.  AISTRO-L-AQ- znižuje tvrdosť vody. AICRO-L4- vložka s aktívnym uhlím s obsahom kokosových škrupín odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.EXCITO-ST sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.Set obsahuje: filtračný systém EXCITO-ST, filtračné vložky AIPRO-1M-AQ, AIPRO-20M-AQ, AISTR-L-AQ, AICRO-L4, kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie.Vstup: 1/2"Rozmery:   390x355x100 (mm)Max. prac. tlak: 2,8 - 3,5 barProdukt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS     ..
  • Bez DPH:65,20€
  • Kód produktu: 489881
  • Dostupnosť: Skladom

  Aquafilter® EXCITO  - je profesionálny viacstupňový filtračný systém  na filtrovanie a úpravu vody pre použitie v domácnosti v estetickom púzdre. Systém sa vyznačuje kompaktnou veľkosťou, jednoduchou inštaláciou a viacerými konfiguráciami vložiek, čo umožňuje odstraňovať z vody nečistoty od veľkosti 0,02 mikrónov.

  Aquafilter® EXCITO je vynikajúcim riešením pre filtráciu vody v každej domácnosti.

  Filtračné vložky:

  •  AIPRO-1M-AQ a AIPRO-20M-AQ - odstraňujú usadeniny ako piesok, bahno, hrdza, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm. 

  •  AISTRO-L-AQ- znižuje tvrdosť vody.

  •  AICRO-L4- vložka s aktívnym uhlím s obsahom kokosových škrupín odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.

  EXCITO-ST sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.


  Set obsahuje: filtračný systém EXCITO-ST, filtračné vložky AIPRO-1M-AQ, AIPRO-20M-AQ, AISTR-L-AQ, AICRO-L4, kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie.


  Vstup: 1/2"

  Rozmery:   390x355x100 (mm)

  Max. prac. tlak: 2,8 - 3,5 bar  Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS

       

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!