FP3-HJ-K1 - 4-stupňový kuchynský filter s UF membránou

 • 69,60€
 • FP3-HJ-K1 - 4-stupňový kuchynský filter s UF membránou4-stupňový podpultový vodný filter s UF membránou, vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS.Filtračné vložky:FCPS5 - odstraňuje usadeniny ako piesok, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μmFCCST2 - znižuje tvrdosť vody a koncentráciu železa.FCCBKDF - odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a   vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.TLCHF-2T - UF membrána, ktorá odstraňuje nečistoty z vody nie menšie ako 0,02 mikrónov, vrátane väčšiny baktérií a vírusov.Životnosť filtračných vložiek závisí od spotreby vody. Výmena sa odporúča každých 6 mesiacov.Znečistenie filtrov je možné vidieť vďaka priehľadnému obalu filtra.Systém sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.Set obsahuje: filter FP3-HJ-K1, filtračné vložky FCPS5, FCCST2 a FCCBKDF, UF membránu TLCHF-2T,  kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie.Filtračné vložky: http://aqua-filter.sk/index.php?route=product/product&path=67&product_id=87Návod na inštaláciu: https://aquafilter.com/download/182197_698242_XI-FP2FP-EN.pdfProdukt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS              ..
  • Bez DPH:58,00€
  • Výrobcovia Aquafilter USA
  • Kód produktu: FP3-HJ-K1N - 4-stupňový kuchynský filter s UF membránou
  • Dostupnosť: Skladom

  FP3-HJ-K1 - 4-stupňový kuchynský filter s UF membránou

  4-stupňový podpultový vodný filter s UF membránou, vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS.

  Filtračné vložky:

  • FCPS5 - odstraňuje usadeniny ako piesok, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm

  • FCCST2 - znižuje tvrdosť vody a koncentráciu železa.

  • FCCBKDF - odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a   vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.

  • TLCHF-2T - UF membrána, ktorá odstraňuje nečistoty z vody nie menšie ako 0,02 mikrónov, vrátane väčšiny baktérií a vírusov.


  Životnosť filtračných vložiek závisí od spotreby vody. Výmena sa odporúča každých 6 mesiacov.

  Znečistenie filtrov je možné vidieť vďaka priehľadnému obalu filtra.

  Systém sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.


  Set obsahuje: filter FP3-HJ-K1, filtračné vložky FCPS5, FCCST2 a FCCBKDF, UF membránu TLCHF-2T,  kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie.

  Filtračné vložkyhttp://aqua-filter.sk/index.php?route=product/product&path=67&product_id=87

  Návod na inštaláciu: https://aquafilter.com/download/182197_698242_XI-FP2FP-EN.pdf


  Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS


                

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!