FH2000_K - vodný filter na batériu

 • 14,40€
 • Filter s filtračnou vložkou FC2001_S obsahujúcou aktívne uhlie z kokosovej škrupiny. Jednoduchý a moderný filter montovateľný priamo na kohútik batérie. Je to vynikajúci spôsob ako si zabezpečiť čistú pitnú vodu, vodu na varenie a môže byť použitý i v kúpeľni.  Odstraňuje mechanické nečistoty, sediment, chlór, niektoré baktérie, nepríjemné zápachy a chute. Pre ľahkú inštaláciu filtra na batériový kohútik je v balení k dispozícii viacero typov spojovacích prípojok. Filter má trojpolohovú páčku na voľbu prúdu filtrovanej vody alebo nefiltrovanej vody (režim perlátor, prúd), čím sa značne predlžuje doba účinnosti filtra.Sada obsahuje: filter na batériu, filtračnú vložku FC2001_S , príslušenstvo, inštrukcie.   ..
  • Bez DPH:12,00€
  • Kód produktu: 416194
  • Dostupnosť: Skladom

  Filter s filtračnou vložkou FC2001_S obsahujúcou aktívne uhlie z kokosovej škrupiny. 

  Jednoduchý a moderný filter montovateľný priamo na kohútik batérie. Je to vynikajúci spôsob ako si zabezpečiť čistú pitnú vodu, vodu na varenie a môže byť použitý i v kúpeľni.  Odstraňuje mechanické nečistoty, sediment, chlór, niektoré baktérie, nepríjemné zápachy a chute. 

  Pre ľahkú inštaláciu filtra na batériový kohútik je v balení k dispozícii viacero typov spojovacích prípojok. Filter má trojpolohovú páčku na voľbu prúdu filtrovanej vody alebo nefiltrovanej vody (režim perlátor, prúd), čím sa značne predlžuje doba účinnosti filtra.

  Sada obsahuje: filter na batériu, filtračnú vložku FC2001_S , príslušenstvo, inštrukcie.
     

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!