FP3-HJ-K1 kuchynký filter s UF membránou

 • 57,60€
 • Štvorstupňový podpultový filtračný systém s kapilárnou membránou je moderným a ekonomickým riešením problémov spojených so znečistením pitnej vody v dome.  FP3-HJ-K1 - 4-stupňový podpultový vodný filter s UF membranou, vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS.  Filtračné vložky: FCPS5 - odstraňuje usadeniny ako piesok, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm, FCCST2 - znižuje tvrdosť vody a koncentráciu železa. FCCBKDF - odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti. TLCHF-2T - UF membrána, ktorá odstraňuje nečistoty z vody nie menšie ako 0,02 mikrónov, vrátane väčšiny baktérií a vírusov. Životnosť filtračných vložiek závisí od spotreby vody. Výmena sa odporúča každých 6 mesiacov. Znečistenie filtrov je možné vidieť vďaka priehľadnému obalu filtra.Systém sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.Set obsahuje filtračné vložky FCPS5, FCCST2 a FCCBKDF, UF membránu TLCHF-2T,  kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie. Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS..Pripojenie : ½“..
  • Bez DPH:48,00€
  • Výrobcovia Aquafilter USA
  • Kód produktu: FP3-HJ
  • Dostupnosť: Skladom

  Štvorstupňový podpultový filtračný systém s kapilárnou membránou je moderným a ekonomickým riešením problémov spojených so znečistením pitnej vody v dome.  

  FP3-HJ-K1 - 4-stupňový podpultový vodný filter s UF membranou, vyrobený z komponentov certifikovaných podľa NSF a WRAS.  Filtračné vložky: FCPS5 - odstraňuje usadeniny ako piesok, hrdzu, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm, FCCST2 - znižuje tvrdosť vody a koncentráciu železa. FCCBKDF - odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti. TLCHF-2T - UF membrána, ktorá odstraňuje nečistoty z vody nie menšie ako 0,02 mikrónov, vrátane väčšiny baktérií a vírusov. Životnosť filtračných vložiek závisí od spotreby vody. Výmena sa odporúča každých 6 mesiacov. Znečistenie filtrov je možné vidieť vďaka priehľadnému obalu filtra.Systém sa ľahko inštaluje a používa. Môže byť umiestnený pod kuchynskú dosku.Set obsahuje filtračné vložky FCPS5, FCCST2 a FCCBKDF, UF membránu TLCHF-2T,  kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie. Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS..

  Pripojenie : ½“

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!