Brita Fun - Filtračná kanvica

 • 17,00€
 • BRITA filtračná kanvica FunNová filtračná kanvica Brita Fun v sebe spája moderný jednoduchý dizajn s najlepšou technológiou filtrovania vody od nemeckého výrobcu vodných filtrov s viac ako 50-ročnou tradíciou. Objavte prvotriedne inovácie, ako sú nová technológia filtrácie MicroFlow vyvinutá pre nové vodné filtre Brita Maxtra + , ktorá redukuje obsah vodného kameňa, odstraňuje chlór a ťažké kovy. Výsledkom je potom ešte chutnejšia voda.Kompaktný minimalistický a napriek tomu hravý dizajn umožňuje mať prefiltrovanú vodu vždy po ruke. Ani vo dverách chladničky nezaberie príliš miesta a vy si tak môžete osviežujúcu chutnú vodu dopriať naozaj kedykoľvek. Jednoduchý Swing opener predstavuje hravý spôsob otvárania kanvice a vďaka integrovanej mernej ryske budete mať vždy prehľad o optimálnom naplnenie kanvice. Digitálny ukazovateľ Brita Memo Vám pomôže ustrážiť optimálny dátum výmeny filtra.Prečo filtrovať vodu?Filtre Brita Maxtra + redukujú obsah vodného kameňa, ťažkých kovov, chlóru a pesticídov. Filtrovaná voda má lepšiu chuť, umožňuje aj plné rozvinutie chuti a vôni kávy a čaju.Chráni vaše spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a tým predlžuje ich životnosť.Šetrí vašu peňaženku i životné prostredie. Žiadne nadbytočné obaly. Všetko 100% recyklovateľné.Žiadne nosenie ťažkých fliaš z obchodu, 1 filter = 100 litrov sviežej vody .. Jednoduché a ľahké používanie.Swing Opener pre jednoduché otváranieBrita Memo indikátor optimálneho dátumu výmeny filtratransparentný materiál v kombinácii s hravými farbami, minimalistický dizajnvojde sa do dverí chladničkymožno umývať v umývačke riadu (po vybratí digitálneho indikátora a vodného filtra)používa technológiu MicroFlow novej filtračnej patróny Maxtra +obsahuje 1 vodný filter Maxtra +celkový objem kanvice 1,5 l, objem prefiltrovanej vody 1,0 lKanvica na filtrovanie vody Brita Fun je kompatibilná výhradne s novými vodnými filtrami Brita Maxtra + (predchádzajúca generácia filtrov Brita Maxtra nie je s kanvicou kompatibilná)...
  • Bez DPH:14,17€
  • Kód produktu: Brita-Fun
  • Dostupnosť: Skladom

  BRITA filtračná kanvica Fun

  Nová filtračná kanvica Brita Fun v sebe spája moderný jednoduchý dizajn s najlepšou technológiou filtrovania vody od nemeckého výrobcu vodných filtrov s viac ako 50-ročnou tradíciou. Objavte prvotriedne inovácie, ako sú nová technológia filtrácie MicroFlow vyvinutá pre nové vodné filtre Brita Maxtra + , ktorá redukuje obsah vodného kameňa, odstraňuje chlór a ťažké kovy. Výsledkom je potom ešte chutnejšia voda.

  Kompaktný minimalistický a napriek tomu hravý dizajn umožňuje mať prefiltrovanú vodu vždy po ruke. Ani vo dverách chladničky nezaberie príliš miesta a vy si tak môžete osviežujúcu chutnú vodu dopriať naozaj kedykoľvek. Jednoduchý Swing opener predstavuje hravý spôsob otvárania kanvice a vďaka integrovanej mernej ryske budete mať vždy prehľad o optimálnom naplnenie kanvice. Digitálny ukazovateľ Brita Memo Vám pomôže ustrážiť optimálny dátum výmeny filtra.


  Prečo filtrovať vodu?

  • Filtre Brita Maxtra + redukujú obsah vodného kameňa, ťažkých kovov, chlóru a pesticídov. Filtrovaná voda má lepšiu chuť, umožňuje aj plné rozvinutie chuti a vôni kávy a čaju.

  • Chráni vaše spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a tým predlžuje ich životnosť.

  • Šetrí vašu peňaženku i životné prostredie. Žiadne nadbytočné obaly. Všetko 100% recyklovateľné.

  • Žiadne nosenie ťažkých fliaš z obchodu, 1 filter = 100 litrov sviežej vody .. Jednoduché a ľahké používanie.

  • Swing Opener pre jednoduché otváranie

  • Brita Memo indikátor optimálneho dátumu výmeny filtra

  • transparentný materiál v kombinácii s hravými farbami, minimalistický dizajn

  • vojde sa do dverí chladničky

  • možno umývať v umývačke riadu (po vybratí digitálneho indikátora a vodného filtra)

  • používa technológiu MicroFlow novej filtračnej patróny Maxtra +

  • obsahuje 1 vodný filter Maxtra +

  • celkový objem kanvice 1,5 l, objem prefiltrovanej vody 1,0 l


  Kanvica na filtrovanie vody Brita Fun je kompatibilná výhradne s novými vodnými filtrami Brita Maxtra + (predchádzajúca generácia filtrov Brita Maxtra nie je s kanvicou kompatibilná).


  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!