Excit-B-CLR-CRT - sada filtračných vložiek pre EXCITO-B

 • 28,80€
 • Sada filtračných vložiek pre EXCITO-B obsahuje: AIPRO-20M - odstraňuje usadeniny ako piesok, bahno, hrdza, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm.  AISTRO-2-QM - znižuje tvrdosť vody, znižuje koncentráciu železa, vložka odstraňuje sírovodík, odstraňuje kovovú chuť a zápach vody AICRO-3-QM - vložka s aktívnym uhlím s obsahom kokosových škrupín odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje       bakteriostatické vlastnosti. AICRO-4-QM - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.Popis:Sada štyroch lineárnych nábojov pre systém EXCITO-B. Obsahuje vložky: AIPRO-20M-QM, AISTRO-2-QM, AICRO-3-QM, AIPRO-4-QM. Kartuše odstraňujú z vody škodliviny, ako sú: piesok, kal, nerozpustné látky, chlór, organické látky, pesticídy, železo, ťažké kovy. Pomocou sady náplní môžete tiež znížiť tvrdosť, ako aj zlepšiť chuť a vôňu vody. Aplikované lôžko KDF vykazuje bakteriostatické vlastnosti, ktoré bránia rozvoju bakteriálnej flóry na filtračných vložkách. Predávané vložky sú ponúkané s 1/4" QM pripojením (QUICK CONNECTOR MALE). AIPRO-20M-QMAICRO-3-QMAICRO-4-QMAISTRO-2-QM EXCITO-B           Technické údaje:            Veľkosť kazety: 2,5 "x 12"            Micronage: 20..
  • Bez DPH:24,00€
  • Kód produktu: 000220
  • Dostupnosť: Skladom

  Sada filtračných vložiek pre EXCITO-B obsahuje:

  •  AIPRO-20M - odstraňuje usadeniny ako piesok, bahno, hrdza, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm. 

  •  AISTRO-2-QM - znižuje tvrdosť vody, znižuje koncentráciu železa, vložka odstraňuje sírovodík, odstraňuje kovovú chuť a zápach vody

  •  AICRO-3-QM - vložka s aktívnym uhlím s obsahom kokosových škrupín odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje       bakteriostatické vlastnosti.

  •  AICRO-4-QM - odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná vložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho ďalších. Táto špeciálna vložka dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.


   Popis:
   Sada štyroch lineárnych nábojov pre systém EXCITO-B. Obsahuje vložky: AIPRO-20M-QM, AISTRO-2-QM, AICRO-3-QM, AIPRO-4-QM. Kartuše odstraňujú z vody škodliviny, ako sú: piesok, kal, nerozpustné látky, chlór, organické látky, pesticídy, železo, ťažké kovy. Pomocou sady náplní môžete tiež znížiť tvrdosť, ako aj zlepšiť chuť a vôňu vody. Aplikované lôžko KDF vykazuje bakteriostatické vlastnosti, ktoré bránia rozvoju bakteriálnej flóry na filtračných vložkách. Predávané vložky sú ponúkané s 1/4" QM pripojením (QUICK CONNECTOR MALE).

    
   AIPRO-20M-QM
   AICRO-3-QM
   AICRO-4-QM
   AISTRO-2-QM
    
   EXCITO-B

              Technické údaje:
               Veľkosť kazety: 2,5 "x 12"
               Micronage: 20


  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!