EXCITO-HF-CRT

 • 27,36€
 • EXCITO-HF-CRT sada filtračných vložiek pre vodný filter EXCITO-HF pozostáva zo troch náhradných vložiek:AIPRO-20MSvložka z polypropylénu odstráni usadeniny ako hrdzu, piesok a ostatné pevné látky o veľkosti od 1 mikróna.AICRO-L4zásuvný modul z granulovaného aktívneho uhlíka zo škrupín kokosového orecha. Odstraňuje až 99,5 % chlóru, usadenín a organických prímesí.AIPRO-3-Ltrojvrstvová filtračná vložka:1. - polypropylénová pena - odstráni piesok, hrdzu a iné rozptýlené častice.2. - médium výmeny iónov - pôsobí na vodu ako zmäkčovač meniaci ióny vápnika a horčíka na ióny sodíka, čo zabraňuje tvorbe vodného kameňa.3. - špeciálne média - odstránia železo a jeho druhotné zložky..                                                                                                                                 Rozmery:  11 x 2 ½Filtračné vložky : AIPRO20MS, AIPRO-3-L, AICRO-L4Životnosť : 4 – 6 mesiacov   / resp. podľa miery znečistenia a množstva vody /.        Popis:Sada troch inline kaziet pre systém EXCITO-ST , určená pre prácu s membránou UF TLCHF-FP. Obsahuje vložky: AIPRO-20M-AQ, AIPRO-3-L, AICRO-L4. Kartuše odstraňujú z vody škodliviny, ako sú: piesok, kal, nerozpustné látky, chlór, organické látky, pesticídy, železo, ťažké kovy. Pomocou sady náplní môžete tiež znížiť tvrdosť, ako aj zlepšiť chuť a vôňu vody. Aplikované lôžko KDF vykazuje bakteriostatické vlastnosti, ktoré bránia rozvoju bakteriálnej flóry na filtračných vložkách. Náboje sa predávajú s pripojením 1/4" NPT. AIPRO-20M-AQAIPRO-3-L-AQAICRO-L4-AQ  EXCITO-ST       Technické údaje:        Veľkosť kazety: 2,5 "x 12"        Micronage: 20                                                                ..
  • Bez DPH:22,80€
  • Kód produktu: 045
  • Dostupnosť: Skladom

  EXCITO-HF-CRT sada filtračných vložiek pre vodný filter EXCITO-HF pozostáva zo troch náhradných vložiek:

  AIPRO-20MSvložka z polypropylénu odstráni usadeniny ako hrdzu, piesok a ostatné pevné látky o veľkosti od 1 mikróna.

  AICRO-L4zásuvný modul z granulovaného aktívneho uhlíka zo škrupín kokosového orecha. Odstraňuje až 99,5 % chlóru, usadenín a organických prímesí.

  AIPRO-3-Ltrojvrstvová filtračná vložka:

  1. - polypropylénová pena - odstráni piesok, hrdzu a iné rozptýlené častice.

  2. - médium výmeny iónov - pôsobí na vodu ako zmäkčovač meniaci ióny vápnika a horčíka na ióny sodíka, čo zabraňuje tvorbe vodného kameňa.

  3. - špeciálne média - odstránia železo a jeho druhotné zložky.

  .                                                                                                                                 

  Rozmery:  11 x 2 ½

  Filtračné vložky : AIPRO20MS, AIPRO-3-L, AICRO-L4

  Životnosť : 4 – 6 mesiacov   / resp. podľa miery znečistenia a množstva vody /.        

  Popis:

  Sada troch inline kaziet pre systém EXCITO-ST , určená pre prácu s membránou UF TLCHF-FP. Obsahuje vložky: AIPRO-20M-AQ, AIPRO-3-L, AICRO-L4. Kartuše odstraňujú z vody škodliviny, ako sú: piesok, kal, nerozpustné látky, chlór, organické látky, pesticídy, železo, ťažké kovy. Pomocou sady náplní môžete tiež znížiť tvrdosť, ako aj zlepšiť chuť a vôňu vody. Aplikované lôžko KDF vykazuje bakteriostatické vlastnosti, ktoré bránia rozvoju bakteriálnej flóry na filtračných vložkách. Náboje sa predávajú s pripojením 1/4" NPT.

   
  AIPRO-20M-AQ
  AIPRO
  -3-L-AQ
  AICRO-L4-AQ

    
  EXCITO-ST

         Technické údaje:
          Veľkosť kazety: 2,5 "x 12"

          Micronage: 20                                                                

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!