EXCITO-CL - podpultový 5-stupňový filtračný systém 2 v 1

 • 105,60€
 • Inovačný 5-stupňový systém filtrovania vody s funkciami ALKALINE, ORP a ANTIMICROBIAL - určený pre filtráciu tvrdej vodyAquafilter® EXCITO  - je profesionálny viacstupňový filtračný systém  na filtrovanie a úpravu vody pre použitie v domácnosti. Systém sa vyznačuje kompaktnou veľkosťou, jednoduchou inštaláciou a viacerými konfiguráciami vložiek, čo umožňuje odstraňovať z vody nečistoty od veľkosti 0,02 mikrónov.Aquafilter® EXCITO je vynikajúcim riešením pre filtráciu vody v každej domácnosti.Špeciálne navrhnutá sada vymeniteľných filtračných vložiek pre systém Aquafilter® EXCITO zaručuje odstránenie nečistôt ako piesok, hrdza a ďalšie usadeniny, ako aj chlór, organické zlúčeniny, ťažké kovy, železo, tvrdosť vody, baktérie a niektoré vírusy. Navyše filtračný systém zlepšuje chuť a vôňu vody, čo pozitívne vplýva na chuť jedál a nápojov.Filtračné vložky:AIPRO-1M-CL -  odstraňuje usadeniny ako piesok, bahno, hrdza, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm. AISTRO-L-CL -  znižuje tvrdosť vody.FCCBL-S-CL - vložka s aktívnym uhlím s obsahom kokosových škrupín odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.AIFIR-200  -  efektívny zachytávač voľných radikálov, zlepšuje chuť vody, znížuje ORP na -100 mV, upravuje pH.AICRO-AB - má antibakteriálne / antimikrobiálne vlastnosti, zvyšuje životnosť ochrannych vložkiek zabránením mikrobiologického rastuSúčasťou  podpultových  filtračných systémov na vodu je aj armatúra potrebná na inštaláciu filtrov . Obsahuje kohútik ktorý sa montuje na dres, ventil na uzatváranie prívodu vody do filtra, vsuvku na montáž na prívod vody, hadičky, teflónovú pásku na utesňovanie, kľúč na ľahkú výmenu filtrov.Set obsahuje: filtračný systém EXCITO-CL, filtračné vložky AIPRO-1M-CL, AISTRO-L-CL, FCCBL-S-CL, AIFIR-200, AICRO-AB, kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie. Vstup: 1/2"Rozmery:   390x355x100 (mm)Max. prac. tlak: 2,8 - 3,5 barProdukt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS     ..
  • Bez DPH:88,00€
  • Kód produktu: 542318
  • Dostupnosť: Skladom

  Inovačný 5-stupňový systém filtrovania vody s funkciami ALKALINE, ORP a ANTIMICROBIAL - určený pre filtráciu tvrdej vody

  Aquafilter® EXCITO  - je profesionálny viacstupňový filtračný systém  na filtrovanie a úpravu vody pre použitie v domácnosti. Systém sa vyznačuje kompaktnou veľkosťou, jednoduchou inštaláciou a viacerými konfiguráciami vložiek, čo umožňuje odstraňovať z vody nečistoty od veľkosti 0,02 mikrónov.

  Aquafilter® EXCITO je vynikajúcim riešením pre filtráciu vody v každej domácnosti.

  Špeciálne navrhnutá sada vymeniteľných filtračných vložiek pre systém Aquafilter® EXCITO zaručuje odstránenie nečistôt ako piesok, hrdza a ďalšie usadeniny, ako aj chlór, organické zlúčeniny, ťažké kovy, železo, tvrdosť vody, baktérie a niektoré vírusy. Navyše filtračný systém zlepšuje chuť a vôňu vody, čo pozitívne vplýva na chuť jedál a nápojov.

  Filtračné vložky:

  • AIPRO-1M-CL -  odstraňuje usadeniny ako piesok, bahno, hrdza, nerozpustné tuhé látky až do 5 μm. 

  • AISTRO-L-CL -  znižuje tvrdosť vody.

  • FCCBL-S-CL - vložka s aktívnym uhlím s obsahom kokosových škrupín odstraňuje chlór, pesticídy, organické látky, znižuje koncentráciu ťažkých kovov, zlepšuje chuť a vôňu vody, vykazuje bakteriostatické vlastnosti.

  • AIFIR-200  -  efektívny zachytávač voľných radikálov, zlepšuje chuť vody, znížuje ORP na -100 mV, upravuje pH.

  • AICRO-AB - má antibakteriálne / antimikrobiálne vlastnosti, zvyšuje životnosť ochrannych vložkiek zabránením mikrobiologického rastu


  Súčasťou  podpultových  filtračných systémov na vodu je aj armatúra potrebná na inštaláciu filtrov . Obsahuje kohútik ktorý sa montuje na dres, ventil na uzatváranie prívodu vody do filtra, vsuvku na montáž na prívod vody, hadičky, teflónovú pásku na utesňovanie, kľúč na ľahkú výmenu filtrov.


  Set obsahuje: filtračný systém EXCITO-CL, filtračné vložky AIPRO-1M-CL, AISTRO-L-CL, FCCBL-S-CL, AIFIR-200, AICRO-AB, kohútik FXFCH17-C, konektor na prívod vody 1/2 ", hadičky, inštrukcie.

   

  Vstup: 1/2"

  Rozmery:   390x355x100 (mm)

  Max. prac. tlak: 2,8 - 3,5 bar


  Produkt vyrobený v EU, Schválený NFS a WRAS

      

   


  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!